Kolejne spotkanie – o nowych technologiach, partycypacji i demokratyzującym potencjale sieci

By  | 05/06/2012 | Filed under: wszystkie, wydarzenie

To nie takie straszne… – technologie a działania społeczne i nowa kultura pracy

Zapraszamy na trzecie z cyklu spotkanie – tym razem poświęcone szerszemu kontekstowi przemian społecznych katalizowanych przez nowe technologie. Czym jest demokratyzujący potencjał sieci? Dlaczego tak istotna jest dla nas przejrzystość? Czy warto stawiać na partycypację? – na te i inne pytania związane z wykorzystaniem nowych technologii w pracy organizacji społecznych i organizacji kultury postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania. Naszym gościem będzie Alicja Peszkowska (TechSoup/NetWtorek/SocHack).

Zapraszamy! 12 czerwca (wtorek), godzina 18.00, Małopolski Instytut Kultury

Alicja Peszkowska – krytyczka kultury i blogerka. Pracuje w Fundacji TechSoup i w międzynarodowym zespole NetSquared, w Warszawie współorganizuje comiesięczne spotkania spod znaku nowych technologii i zmiany społecznej NetWtorek oraz społeczne hakatony SocHack.

Cykl organizowany jest przez inne muzeum we współpracy z Zespołem Dynamiki Ekspozycji Małopolskiego Instytutu Kultury przy wsparciu Fundacji Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak” oraz pod patronatem Katedry Performatyki UJ w ramach projektu „Strategie partycypacyjne w instytucjach dziedzictwa kulturowego”.

Tags: , ,